Partizan u grupnoj fazi Lige konferencija: Revanš na Malti završen nerešeno, crno-beli u prvom šeširu na žrebu!

Kurir 25.08.2022

Fudbaleri Partizana su se plasirali u grupnu fazu Lige konferencija, posle nerešenog rezultata u revanšu na Malti: Hamrun - Partizan 3:3 (1:1).

Dvostruki strelac je bio Rikardo Gomeš, a mrežu je zatresao i kapiten beogradskog tima Slobodan Urošević. U prvom meču u Beogradu, crno-beli su pobedili sa 4:1 i sa velikim kapitalom stigli na mediteransko ostrvo, koji su sačuvali. Partizan je došao do preokreta u drugom poluvremenu. Prvo je kapiten Urošević bio strelac u 72. minutu, a ubrzo je prednost drugimk pogotkom povećao Rikardo Gomeš, posle asistencije Andradea. U samom finišu utakmice, dosuđena su dva