Novi Pazar gazi redom: Pazarci pobedom u Novom sadu stigli na deobu prvog mesta (video)

Kurir 26.08.2022

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su Mladost GAT u Novom Sadu sa 2:1 (2:0) u okviru 8. kola Super lige Srbije.

Pazarci su zabeležili petu uzastopnu pobedi i stigli na deobu prvog mesta sa Crvenom zvezdom, sa 15 osvojenih bodova. Vodeći gol za goste je posle brzog kontranapada postigao Majdevac u 14. minutu, koji je samo sedam minuta kasnije dao i drugi gol za Novi Pazar. Mladost, koju sa klupe predvodi novi trener Aleksandar Linta, mučila se u prvom poluvremenu, da bi u nastavak ušli pogotkom i to kakvim. Andrija Radulović 🇷🇸 (2002) pic.twitter.com/gtAV11hhak — Follow