PL - Da li će Junajted pobediti zbog boje dresova i hoće li Arteta OPET promašiti “penal”?

Sportske.net 27.08.2022  |  Sportske.net, Boris Jovanović

Uvek kada Mančester Junajted gostuje u Sautemptonu, sećanja se vrate na 1996. godinu.

To je jedna od najčuvenijih utakmica ova dva kluba u istoriji Pl. Ser Aleks Ferguson je uvek bio odličan u nalaženu opravdanja za poraze, ali ovaj je bio zaista originalan. Naime, Škot je iznerviran nakon 3:0 na poluvremenu za "Sejntse" naredio igračima da skinu rezervnu sivu garnituru smatrajući da ne vide dobro kome dodati loptu. On je rekao nakon meča u kome je na kraju bilo 3:3 da su se fudbaleri na poluvremenu žalili da teško vide saigrača u daljini i da je to