Delfini fantastični na startu: Izabranici Dejana Savića ubedljivom pobedom započeli Evropsko prvenstvo!

Hot sport 29.08.2022  |  Ivan Dobrić

Dominantna igra! Vaterpolo reprezentacija Srbije savladala je selekciju Izraela rezultatom 18:3 u prvom kolu Evropskog šampionata u Splitu.

Srbija je u meč ušla nešto sporije, međutim već do kraja prve četvrtine naši vaterpolisti imali su prednost od 3:0. Potpuna demonstracija sile usledila je u drugom periodu meča, koji su izabranici Dejana Savića rešili u svoju korist rezultatom 8:1, te tako na poluvreme otišli sa komotnih 11:1. U drugom poluvremenu, Delfini su rutinski priveli utakmicu kraju. Najefikasniji u našem timu bili su Marko Radulović i Radomir Drašović sa po četiri pogotka, dok ih je pratio