Mitrović u životnoj formi, peti gol za novu pobedu Fulama!

Sportske.net 30.08.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Fulama pobedili su na svom "Krejven kotidžu" ekipu Brajtona rezultatom 2:1, a Aleksandar Mitrović je nastavio svoju golgetersku seriju! Mitrović je postigao prvi pogodak na meču, što je bio njegov peti gol od početka sezone u Premijer ligi, pa je na listi strelaca ispred njega sada samo Erling Haland (6).

Fulam je bio bolji rival od početka utakmice, dominirao je u prvom poluvremenu, ali nije imao mnogo ozbiljnih prilika. Ipak, na početku drugog dela igre, tačnije u 48. minutu Aleksandar Mitrović ponovo je bio na pravom mestu za vođstvo Fulama. Posle jedne duge akcije, Kebano je poslao loptu na drugu stativu, a tamo je na pravom mestu srpski golgeter koji je iz prve pogodio za 1:0. Samo sedam minuta kasnije Fulam je duplirao vođstvo, nakon jedne kontre, lopta je