Remi u Humskoj: "Projektil" Bukarija i penal Natha za remi u 168. "večitom derbiju"

Euronews 31.08.2022  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su 1:1 (0:1) u 168. "večitom derbiju", odigranom na stadionu u Humskoj u okviru 9. kola Mozzart bet Superlige Srbije.

Zvezda je došla u vođstvo preko Osmana Bukarija u 27. minutu a konačan rezultat je postavio Bibras Natho u 56. minutu iz penala. Mnogo bolja i konkretnija bila je Crvena zvezda u prvom poluvremenu. Bukvalno od prvog sudijskog zvižduka je "saterala" domaćine u kazneni prostor i crno-belih dobrih desetak minuta nisu mogli da dođu do daha. Malo je nedostajalo da Strahinja Eraković to kazni već u 4. minutu, ali je štopee šampiona šutirao pored gola. I u naletu tih