Remi u Nišu, novi golovi Štulića i Radulovića, prvi Lintin bod na klupi Mladosti GAT

Sportske.net 03.09.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri niškog Radničkog i novosadske Mladosti GAT večeras su na ''Čairu'' podelili bodove u okviru desetog kola domaće Super lige.

Njihov duel je završen rezultatom 1:1, čime je Mladost prekinula seriju od šest uzastopnih poraza. Sve efikasniji napadač Radničkog Nikola Štulić doveo je u vođstvo domaću ekipu u 34. minutu i to je njegov već sedmi pogodak od početka sezone, pa zajedno sa Bojovićem iz lučanske Mladosti zauzima prvo mesto na listi strelaca Super lige. Ipak, vođstvo Radničkog je trajalo samo četiri minuta, jer je Andrija Radulović u 38. minutu postavio konačnih 1:1. I Radulović je