Ohi potvrdio da je klasa! Zvezdi nije valjao, a u novom klubu već rešeta: Debi iz snova, za gol mu trebalo manje od sata! Video

Kurir 04.09.2022
Ohi potvrdio da je klasa! Zvezdi nije valjao, a u novom klubu već rešeta: Debi iz snova, za gol mu trebalo manje od sata…

Mnogi navijači Crvene zvezde sa nevericom su primili vest da je Ohi Omoijuanfo prodat u Brondbi za svega milion evra, pogotovo zato što je iza sebe imao odličnu sezonu kako u Beogradu, tako i Moldeu.

A u Danskoj mu nije trebalo puno vremena da pokaže šta zna, svega 52. minuta Istakao je i sam Ohi da je želeo da ostane u klubu, ali klub nije želeo da čuje, iz samo njima znanih razloga i to u situaciji kada je iz kluba otišao i Milan Pavkov. Kako bilo, Ohi se vratio "kući" na Skandinaviju, gde je postigao prelep pogodak na asistenciju Danijela Vasa u 52. minutu protiv Horsensa. Ohi Omoijuanfo postize gol za 0:1 Svoj prvi na prvoj utakmici za @BrondbyIF Brondbi.