Počeli su da biju, a mi ujedali Nedović otkrio šta je na poluvremenu rekao selektor Pešić

Večernje novosti 05.09.2022  |  Novosti online

KOŠARKAŠI reprezentacije Srbije savladali su Finsku u trećem meču Evrobasketa. Duel u Pragu ubedljivo je pripao "orlovima" koji su slavili rezultatom 100:70.

FOTO: FIBA.Basketball Nemanja Nedović bio je zadovoljan nakon meča. - Malo sam iznenađen, možda baš realno 30 razlike, ali kako smo ušli u utakmicu i kako smo odigrali, posebno prvo poluvreme zaslužili smo ovu pobedu lepo smo se rastrčali. Ujedali smo 40 minuta, posebno u odbrani. TO je recept za dalje. Drago mi je što se nismo opustili u drugom poluvremenu, oni su počeli malo da biju, ali eto, odgovorili smo i na to, zadržali prednost i idemo da se odmaramo. Tim