Svet arhiva vesti 07.09.2022
Hrvatski ministar: "Istražićemo uzrok smrti specijalca, drugi je u ozbiljnom stanju u bolnici"
Telegraf 07.09.2022
Pripadnik ATJ Lučko umro je juče, nakon što se dan pre srušio na kondicionom treningu. U sedištu Ministarstva unutrašnjih poslova, povodom smrti jednog pripadnika i hospitalizacije drugog pripadnika Antiterorističke jedinice Lučko, izjave za javnost dao… »
Tragedija: Dete (3) umrlo nakon što je ostavljeno u autobusu na vrućini 5 sati
Nova 07.09.2022
Trogodišnja devojčica je umrla nakon što je zaboravljena u autobusu koji je stajao na suncu pet sati po vrelom danu. Lokalni vatrogasci veruju da je Čajna Kavamoto preminula od toplotnog udara u tragičnom incidentu koji se dogodio u ponedeljak u… »
Nemački sveštenik: Homoseksualizam nije Božja greška nego Božja volja
N1 Info 07.09.2022
Jedan od najprogresivnijih katoličkih biskupa u Nemačkoj nazvao je homoseksualizam „Božjom voljom“, rekavši da je promenio mišljenje o tom pitanju. „Homoseksualnost nije Božja greška nego Božja volja, jednako kao samo stvaranje“, rekao je biskup Helmut… »
Baka protiv aligatora: Žena u godinama izborila se sa 2 metra dugim reptilom
Kurir 07.09.2022
Jedna žena hospitalizovana je tokom nakon što ju je ugrizao aligator na Floridi. Prema Komisiji za očuvanje ribe i divljih životinja Floride, 77-godišnja žena je šetala pored jezera u zatvorenoj zajednici Lejkvud renč u Bradentonu kada ju je aligator… »