Partizan lako protiv Mladosti: Het-trik Rikarda, crno-beli sve bliže vrhu! (video)

Hot sport 11.09.2022  |  Đorđe Sredojević

Fudbaleri Partizana ubedljivo su savladali na svom stadionu tim Mladosti iz Lučana, a rezultat na kraju meča bio je 6:0.

Prva pretnja pred golom Mladosti desila se već u 5. minutu. Dijabate i Urošević su u istom napadu šutirali, ali i jedan i drugi pravo u golmana Samčovića. FOTO: FK Partizan Apsolutno očekivano, Mladost je inicijativu prepustila Partizanu, pa je nova pretnja stigla već u 9. minutu. Nakon akcije crno-belih Filipović je šutirao preko gola glavom. Nastavili su da prete domaći, prvo preko Rikarda u 11. minutu, a potom i Andrade sedam minuta kasnije. Mladost je prvu