Finac nasmejao: Možda pustim srpske pesme da proslavimo pobedu nad Hrvatskom
Nova 11.09.2022 | Autor:Oliver Mijušković
![Finac nasmejao: Možda pustim srpske pesme da proslavimo pobedu nad Hrvatskom](https://nstatic.net/img/logo/s/nova.png)
Imao je Salin priliku da oseti košarku sa ovih prostora Košarkaši Finske izbacili su Hrvatsku sa Evrobasketa, pošto su u osmini finala bili bolji sa 94:86 i u četvrtfinalu će igrati protiv Španije.
Jedan od najboljih pojedinaca na meču bio je Sasu Salin sa 17 poena, pet skokova i tri asistencije. Novinari iz Srbije su najpre upitali Salina da li će proslaviti pobedu uz srpsku muziku, pošto je tokom karijere igrao u ABA ligi. "Možda pustim u svlačionici na zvučniku. Veoma sam srećan, uživaću malo, ali težak je turnir i igramo već utorak", odgovorio je Finac uz osmeh. Konačno je dočekao da pobedi u osmini finala sa reprezentacijom, iako u prošlosti nije imao