Футсал: САС бољи од Спартака (1:5)

Суботица.цом 13.09.2022  |  Суботица.цом

Спартак је претрпео пораз од зрењанинског САС-а од 5:1 у 2. колу Друге футсал лиге Србије. Након велике борбе на терену гости успели да дођу до предности. Иако је почетком другог полувремена Спартак смањио преко Губеринић, госту су након тога још три пута затресли мрежу и однели бодове из Суботице.

Гости су стекли предност после десетак минута игре преко Бачванског, а потом је и удвостручили сјајним поготком Аранитовића и на паузу отишли уз предност од 2:0. На почетку другог дела Веселин Губеринић је смањио на 2:1. Имали су Суботичани још неколико добрих прилика, али је одбрана Зрењанинаца одолевала. Матић је повисио вођство гостију, потом постигао и други гол за 4:1, а тачку на меч ставио је Бачвански. Спартак – САС 1:5 (0:2) Губеринић 24’ – Бачвански