Futsal: Spartak osvojio bod protiv Jastrepca u Blacu (5:5)

Subotica.com 18.09.2022  |  Subotica.com

U 3. kolu Druge futsal lige Srbije, Spartak je osvojio bod na gostovanju u Blacu gde je odigrao nerešeno 5:5 sa ekipom Jastrepca. Subotičani su u poslednjih pet minuta utakmice postigao tri gola i uspeo da izjednači i upiše prvi bod u novoj sezoni.

Domaći tim je poveo prekoIvana Vuletića, ali je Spartak vrlo brzo pogotkom Veselina Guberinića poravnao rezultat. Na isteku 17. minuta domaći tim je stigao do nove prednosti, a potom je i uvećao na 3:1 minut pre odlaska na odmor. U nastavku su i Subotičani zaigrali mnogo bolje. Goran Popović je svojim pogotom smanjio na 3:2. Ubrzo je Jastrebac stigao do 4:2 golom Valljarevića. Nikola Tomić je uspeo da savlada Ćirkovića dva puta za dva minuta i izjednači rezultat