POLUVREME - Vanja zaustavio Halanda, a onda je Vlahović utišao Oslo, Srbija vodi!

Sportske.net 27.09.2022  |  Sportske.net

Reprezentacija Srbije vodi protiv Norveške u Oslu rezultatom 1:0 posle prvih 45 minuta šestog kola Lige nacije.

Veliku priliku na početku meča imao je Haland, napadač Mančester sitija je posle 20-ak sekundi šutirao, ali je Vanja Milinković Savić uspeo da odbrani. Usledio je veliki pritisak Norvežana koji su izgledali sigurnije na terenu, Srbija nije uspevala da iznese loptu mirnim dodavanjima, već se često pokušavalo preskakanjem srednje linije. Posle jednog mirnijeg perioda igre, Vlahović je imao najbolju šansu za "orlove nakon centaršuta Tadića sa desne strane, lopta je