Neviđena blamaža partizana u sremskoj Mitrovici: Crno-beli posle penala eliminisani od drugoligaša iz Kupa Srbije!

Kurir 28.09.2022

Fudbaleri Radničkog iz Sremske Mitrovice plasirali su se danas u osminu finala Kupa Srbije, pošto su na svom terenu pobedili Partizan posle boljeg izvodjenja jedanaesteraca (1:1, 2:0).

Crno-beli su do vodjstva došli golom Patrika Andradea u 18. minutu. Asistenciju je upisao Fuseni Dijabate, a Andrade je gol postigao sa ivice kaznenog prostora. Gosti su najbliži drugom golu bili u 44. minutu, kada je stativu pogodio Rikardo Gomeš. Radnički je do izjednačenja došao u drugom minutu nadoknade, a u strelce se posle asistencije Nikole Ristovića upisao Jovan Marinković. Po završetku regularnog dela pristupilo se izvodjenju jedanaesteraca. Igrači domaćeg