Surduličani u 95. minutu promašili penal za remi - TSC pobedio Radnik i izjednačio se sa liderom Zvezdom (video)

Sportski žurnal 01.10.2022

Radnik je i dalje jedina ekipa bez pobede u Super ligi i poslednji je na tabeli sa četiri boda

Fudbaleri TSC-a pobedili su danas na svom terenu u Bačkoj Topoli Radnik iz Surdulice sa 2:1, u utakmici 13. kola Super lige Srbije i popeli se na drugo mesto na tabeli. Radnik je poveo u 22. minutu golom koji je postigao Mihailo Oreščanin, a izjednačio je Saša Jovanović u 31. minutu. Pobedu domaćima doneo je Martin Mirčevski pogotkom u 53. minutu. Radnik je imao dobru priliku da izjednači, ali je Miloš Spasić u petom minutu nadoknade promašio jedanaesterac. TSC je