Novosađanima preti potpuni potop: Natho sa bele tačke povećao prednost crno-belih – Vojvodina sa igračem manje! (video)

Hot sport 02.10.2022  |  Andrej Žepačkić

Melju rivala crno-beli! Fudbaleri Partizana dočekuju ekipu Vojvodine u okviru 13. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Nakon gola u 16. minutu, Partizan je sada duplirao svoju prednost. Nespretno su u svom šesnaestercu reagovali fudbaleri Vojvodine, a sudija nije Mitić nije imao dilemu – penal. Jedanaesterac je rutinski realizovao kapiten Partizana, Bibras Natho i crno-beli od 20. minuta vode sa 2:0. U 26. minutu Igor Jeličić je dobio crveni karton i potpuno zakomplikovao situaciju svom timu.