Spartaku ne pomaže ni promena na klupi, Kragujevčani iz Subotice nose čitav plen!

Sportske.net 02.10.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca ostvarili su pobedu u Subotici gde su savladali Spartak rezultatom 2:1 u okviru 13. kola Super lige Srbije.

Spartaku nije pomogla ni promena na klupi pošto je smenjenog Petrovića zamenio Ljubiša Dunđerski. Čitavu akciju videli smo tokom prvih 45 minuta kada su postignuta sva tri gola, a prvi je mrežu zatresao Srđan Hrstić, pa su "golubovi" poveli već u četvrtom minutu. Usledio je totalni preokret u režiji Kragujevčana, prvo je Damjan Krajšnik pogodio u 34. minutu, da bi Milutin Vidosavljević u finišu prvog poluvremena sa penala savladao Manojlovića. Krenuo je Spartak