Dečko koji je odbio Srbiju heroj u nadoknadi: Crno-beli nastavili niz, šesta pobeda u nizu! (video)

Hot sport 03.10.2022  |  Đorđe Sredojević

Fudbaleri Udinezea nastavili su fantastičan niz, i upisali šestu vezanu pobedu, a sada je žrtva bila Verona, koju su u gostima savladali rezultatom 1:2.

Apsolutno su nadigrali crno-beli rivala, u svakom parametru, a pobeda koja je došla nakon preokreta je apsolutno zaslužena. Poveli su domaći sredinom prvog poluvremena preko Džoša Dojga, i time stekli prednost, i nadu da mogu da dođu do drugog trijumfa. Ipak, kako je vrmee odmicalo, padali su domaći sve više, a odbrana je kapitulirala dvadeset minuta pre kraja, strelac je bio Beto. Ipak, to kada je delovalo da će se bodovi podeliti na scenu stupa Lazar Samardžić,