Majami bled kod kuće, ali Jović solidan: Novi minuti za srpskog internacionalca! (video)

Hot sport 05.10.2022  |  Đorđe Sredojević

U toku su uveliko poslednje pripreme za početak najjače lige sveta, a na Floridi ekipa Minesote je savladala Majami rezultatom 121:11.

Vodili su gosti sa severa sve vreme, i delovalo je da Majami osim prve četvrtine koju je držao u egalu, nije mogao da uradi mnogo toga, pogotovu jer su Vukovi otišli sa dvocifrenom prednosti na poluvreme. Kod Timbervulvsa najbolji bio je Entoni Edvards sa 24 poena i po tri skoka i asistencije. U redovima Hita istakao se Bam Adebajo sa 22 poena. Naš košarkaš Nikola Jović, ubacio je pet poena, uz 66 posto šuta iz igre, a na to je dodao i jednu asistenciju za blizu