‘Red bul daje ti krila’: Dinamo pao sa bele tačke, Seltik poražen u Nemačkoj! (video)

Hot sport 05.10.2022  |  Vukašin Cvetković

Od 18:45 odigrana su dva duela u okviru Lige šampiona, a na oba meča slavili su domaćini! Lajpcig je na svom terenu dočekao Seltik i tom prilikom upisao svoje prve bodove u ovoj sezoni Lige šampiona.

Poveli su u 27. minutu preko fantastičnog Nkunkua, što je ujedno bio i jedini pogodak u prvom delu susreta. Samo što je počelo drugo poluvreme, gosti stižu do izjednačenja – precizan je bio Žota. Ipak, do kraja susreta na terenu je postojala isključivo jedna ekipa. Golovima Andrea Silve – Lajpcig stiže do tri boda i tako zadržava nadu da mogu do nokaut runde Lige šampiona. Andre Silva Goal pic.twitter.com/646iQXe7Iu — Prem Goals (@PremierLeagueSZ) October 5, 2022