Tadić pocrveneo, ajaks se obrukao: Napoli razneo "kopljanike" u Ligi šampiona, Inter pobedio Barselonu (video)

Večernje novosti 04.10.2022  |  Č. V.

ŽELEĆE kapiten Ajaksa Dušan Tadić što pre da zaboravi duel protiv Napolija i to iz dva razloga. Prvi je ubedljiv poraz na "Johan Krojf areni" sa 6:1 u 3. kolu Lige šampiona, a drugi crveni karon koji je zaradio reprezentativac Srbije.

Foto: EPA-EFE/MAURICE VAN STEEN Ništa nije slutilo da će "kopljanici" doživeti katastrofu, pošto se igrao 9. minut kada je Mohamed Kudus doveo domaćina do prednosti. Ipak, vođstvo nije dugo trajalo, jer je u 18. minutu Đakomo Raspadori poravnao rezultat. Izabranici Lučana Spaletija su do odlaska na odmor uspeli da postignu još dva gola, strelci su bili Đovani di Lorenco i Pjotr Zjelinski. Gosti su nastavili da se igraju sa protivnikom i u drugom poluvremenu i to