Zvezda fantastična u prvom poluvremenu: Kanga i Mitrović doneli ogromnu prednost – navijači oduševljeni! (foto) (video)

Hot sport 06.10.2022  |  HotSport
Sjajna igra Crvene zvezde. Fudbaleri Crvene zvezde vode protiv Ferencvaroša sa 2:0, nakon prvih 45 minuta utakmice 3. kola Lige Evrope. Pogotke za srpski tim, postigli su Gelor Kanga i Stefan Mitrović, a crveno-beli su apsolutno pokazali šta znaju u prvom delu igre. Fudbaleri srpskog šampiona od samog starta su krenuli napadački. Samim tim, već u petom minutu, stigla je i potencijalna prilika. Pešić je uspeo da izgradi poziciju u šesnaestercu, zatim je petom želeo