LE - Rašford spasio Junajted bruke na Kipru, Monako lako sa Trabzonom, Šturm zaustavio Sergeja i drugove!

Sportske.net 06.10.2022  |  Sportske.net

GRUPA A Fudbaleri PSV Ajndhovena opravdali su ulogu favorita u Švajcarskoj gde su ubedljivo savladali Cirih rezultatom 5:1.

Sve je bilo gotovo posle prvih 45 minuta kada su redom pogađali Vertesen u dva navrata, Gakpo i Simons. Gakpo je postigao gol i u 55. minutu, da bi Okita u 87. koliko-toliko osvetlao obraz Ciriha. GRUPA C HJK Helsinki je u Finskoj remizirao sa Ludogorecom 1:1, Bugari su poveli u 10. minutu golom Tisere, ali je Perparim Heteman u 55. doneo bod domaćinu. GRUPA D Utakmica između Malmea i Uniona iz Berlina u Švedskoj je prekinuta zbog izgreda navijača, ali je u