''Gordanizam'' i u Kelnu: ''Možda ću da kažem igračima da ne daju gol u prvih deset minuta''

Sportske.net 07.10.2022  |  Sportske.net

Da je neko drugi bio na klupi Partizana, verovatno bi bio na velikom udaru javnosti posle šokantne eliminacije iz Kupa Srbije od Radničkog iz Sremske Mitrovice, ali Gordan Petrić je toliko postao omiljen među navijačima Partizana da se taj poraz već zaboravio.

Pogotovo posle sinoćnjeg velikog trijumfa crno-belih u Kelnu (1:0), u trećem kolu Lige konferencija. Crno-beli su tom pobedom značajno uvećali šanse da prezime u Evropi, a ako i sledećeg četvrtka u Humskoj uspeju da savladaju ''jarčeve'' u Humskoj, prolaz dalje biće gotovo izvestan. Trener Partizana Gordan Petrić je sinoć u Kelnu iznenadio izborom startne postave u kojoj su zajedno zaigrali napadači Rikardo Gomeš i Andrija Pavlović i ta hrabra odluka je na kraju