Izgubljene lopte mučile zvezdu Trener crveno-belih: Ima stvari koje treba da popravimo

Večernje novosti 07.10.2022  |  Novosti online

KOŠARKAŠI Crvene zvezde poraženi su 72:59 na gostovanju od aktuelnog šampiona Evrope, ekipe Anadolu Efesa, u meču prvog kola Evrolige.

FOTO: N. Paraušić Imala je Zvezda rezultatski priključak tokom tri četvrtine, ali je iskustvo šampiona Evrope prevagnulo na kraju. Trener gostiju Vladimir Jovanović nakon meča izneo je svoje impresije. - Imali smo problema sa izgubljenim loptama u drugom poluvremenu. Nismo u napadu kontrolisali igru kao u prvom poluvremenu. Protivniku smo dozvolili dosta skokova u napadu, dolazili su do laganih poena. Igrali su sa većom energijom u drugom poluvremenu. Odgovorili su