Gobelja je ponovo ljubimac delija! Zviždali mu, vređali ga, a sada je heroj! Nekada je igrao špica! Video

Kurir 09.10.2022

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Spartak 3:0 u okviru 14. kola Superlige Srbije.

Na ovoj utakmici proslavio se desni bek Crvene zvezde Marko Gobeljić koji je postigao dva gola. Najpre u 20 minutu. Katai je kratko loptu dodao do Gobeljića, koji je šutirao sa petnaestak metara, a lopta je pogodila jednog igrača gostiju, promenila pravac i prevarila golmana Spartaka Manojlovića. Gobeljić se ponovo upisao u listu strelaca u 37. minutu. Sela mu je lopta raspalio je sa ivice kaznenog prostora i pogodio. Oduševljene Delie pevale su i skandirale