Zvezdino dete izraslo u gol mašinu: Joveljiću tri minuta dovoljna za pogodak! (video)

Hot sport 10.10.2022  |  HotSport

Los Anđeles slavi Srbina! Utakmicom u Hjustonu, na kojoj je istoimeni klub ugostio ekipu Galaksija iz Los Anđelesa, završen je ligaški deo MLS lige.

Gostujući sastav je pružio jednu kvalitetnu partiju, produžio seriju dorbih rezultata, te tako došao do četvrte pozicije na Zapadnoj konferenciji. Galaksi je slavio sa 1:3, a već narednog vikenda startuje plej-of i gladijatorska borba za šampionsku titulu. Slavni klub iz Los Anđelesa svoju epizodu u nokaut fazi takmičenje startuje protiv ekipe Nešvila. Srpski napadač, Dejan Joveljić, koji je prethodne sedmice po izboru navijača proglašen za igrača sezone, ponovo se