Junajted ovakvog igrača nikada nije imao: Pao klupski gol-rekord, a sve je ulepšao i "otpisani" Ronaldo (video)

Večernje novosti 09.10.2022  |  Novosti online

FUDBALERI Mančester junajteda su u okviru 10. kola Premijer lige gostovali Evertonu, a ceo plen sa "Gudisona" odneli su uz dva važna pogotka, od kojih je jedan istorijski.

FOTO: Tanjug/AP Nakon početnog vođstva Evertona, koji je do gola došao prelepim udarcem Ivobija u petom minutu, na scenu je stupio Entoni. U 15. minutu on je poravnao rezultat na 1:1. Entoni je tada munjevito protrčao po desnom krilu i golom koji je postigao Evertonu ušao u istoriju Junajteda jer pre njega niti jedan jedini fudbaler Mančester junajteda nije uspeo da na svoja tri prva premijerligaška nastupa bude strelac. Entoni postiže gol protiv Evertona i ulazi u