Remi Šahtjora i Real Madrida, Lajpcig bolji od Seltika

Beta 11.10.2022

Fudbaleri Šahtjora i Real Madrida odigrali su večeras u Varšavi nerešeno 1:1, u meču četvrtog kola Grupe F Lige šampiona.Strelac gola za Šahtjor bio je Oleksandr Zubkov u 46. minutu, nakon asistencije Bogdana Mihaljčenka.

Izjednačenje Realu doneo je Antonio Ridiger golom u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

U istoj grupi, Lajpcig je u gostima pobedio Seltik sa 2:0.

Timo Verner je u 77. minutu iskoristio asistenciju Andre Silve, i postigao vodeći gol na za Lajpcig.

Konačan rezultat postavio je Emil Forsberg golom u 84. minutu, nakon asistencije Vernera.

Real je na prvom mestu u grupi sa 10 bodova, Lajpcig drugi sa šest, Šahtjor treći sa pet, a Seltik je na poslednjem, četvrtom mestu sa jednim bodom.

U sledećem kolu, Šahtjor će gostovati Seltiku, dok će Lajpcig dočekati Real Madrid.