Pep odmarao Holanda, VAR najzapaženiji u Kopenhagenu

RTS 11.10.2022

Siti bez Holanda u Kopenhagenu. Gvardiolina odluka da odmara najboljeg strelca u dosadašnjem toku takmičenja obila se o glavu španskom strategu. Čak tri intervencije iz VAR sobe posle kojih je promenjena sudijska odluka. Remi Borusije i Sevilje 1:1 u Dortmundu.

Svega je bilo sem golova, bar ne regularnih na meču između šampiona Danske i Mančester Sitija. Rodri je u u 11. minutu zatresao mrežu domaćina, međutim gol je poništen nakon intervencije iz VAR sobe zbog igranja rukom. Boilsen je 12 minuta kasnije igrao rukom nakon čega je VAR ponovo reagovao nakon čega je sudija Diaz signalizirao na belu tačku. Penal za goste promašio je Marez što ga je koštalo brzom izmenom. Serhio Gomez je zaradio direktan crveni karton ponovo