Het-trik salaha za 5 minuta, Liverpul brojao do 7: Marsej po drugi put bolji od Sportinga, Viktorija dala dva gola Bajernu! (foto)

Hot sport 12.10.2022  |  HotSport
Het-trik salaha za 5 minuta, Liverpul brojao do 7: Marsej po drugi put bolji od Sportinga, Viktorija dala dva gola Bajernu…

Liverpul slavio u Glazgovu sa čak 7:1, Marsej u Lisabonu savladao Sporting sa 2:0, dok je Bajer u Češkoj bio bolji od Viktorije Plzen rezultatom 4:2.

Videli smo mnogo golova u večerašnjim mečevima Lige šampiona, posle sinoćašnjih uspavanki, a najviše je palo u Glazgovu, čak osam! Domaći tim je stigao do prednosti u ranoj fazi na veliko iznenađenje i oduševljenje Ajbroksa, ali kao da je taj pogodak Arfilda u 17. minutu samo razljutio ranjenog gosta, koji je tek onda počeo da igra fudbal. Prvo je Firmino poravnao u 24. minutu, a sa tim rezultatom se i otišlo na odmor. Potom je Brazilac svoj drugi gol, odnosno