Golubovi konačno slavili: Preokret Spartaka protiv Kolubare za prekid loše serije

Kurir 15.10.2022

Fudbaleri Spartaka pobedili su u Subotici ekipu Kolubare sa 2:1, u utakmici 15. kola Super lige Srbije.

Spartak je prekinuo niz od devet utakmica bez pobede u domaćem šampionatu, odnosno niz od šest vezanih poraza i sada je 11. na tabeli sa 13 bodova. Na drugoj strani, Kolubara je osma sa 19 osvojenih bodova. Kolubara je povela pogotkom Petra Djuričkovića u 18. minutu i čuvala je tu prednost do 59. minuta kada je Luka Bijelović izjednačio. Samo tri minuta kasnije Spartak je preokrenuo rezultat golom Aleksandra Tanasina. Subotički tim će u narednom kolu Super lige