Atletiko slavio na vrelom gostovanju u Baskiji, presudila Grizmanova ''stotka''!

Sportske.net 15.10.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Atletiko Madrida uspeli su da osvoje sva tri boda na teškom gostovanju Atletik Bilbau u meču 9. kola španske La Lige.

Izabranici Dijega Simeone slavili su minimalnim rezultatom 1:0 i to posle jedinog šuta u okvir gola protivnika. ''Jorgandžije'' su povele već u 10. minutu pogotkom Alvara Morate. Međutim, VAR je doneo kontroverznu odluku da poništi gol španskog napadača zbog navodnog faula nad Alvarezom prilikom borbe za loptu, te je rezultat ostao 0:0. Simeone je burno reagovao zbog ovakve odluke i nakon čega je zaradio i žuti karton. Na samom početku drugog poluvremena u 47.