Neizvesno poluvreme u Beogradu: Partizan bolji za ‘pola koša’ od crnogorskog tima! (foto)

Hot sport 16.10.2022  |  HotSport

Snažan otpor gostujućeg sastava! U okviru 3. runde Admiral bet ABA lige, košarkaši Partizana ugostili su Studentski Centar iz Podgorice.

Izabranici Željka Obradovića igraju prvi meč pred domaćom publikom u novoj sezoni, dok ih još dve utakmice u Štark Areni očekuju tokom predstojeće nedelje u Evroligi. Posle 20 minuta igre u srpskoj prestonici rezultat je 44:43. FOTO: STARSPORT Ekipa koju sa klupe predvodi mladi stručnjak, Andrej Žakelj, dobro je otvorila meč. Gosti su od samog starta pružili snažan otpor, a Partizan je na teren izašao u drugačijem sastavu od uobičajenog, bez lidera tima. Ubrzo je