Obradovićev Monako zna samo za pobede, sjajni Majk Džejms! Odličan i Lovernj u pobedi Asvela

Sportske.net 16.10.2022  |  Sportske.net

Ukupno sedam utaikmica odigrala je ekipa Monaka od početka sezone, što u Evroligi, što u francuskoj LNB ligi i - ostvarila svih sedam pobeda, od toga pet na domaćoj sceni.

Ovog vikenda igra se peto kolo NB lige, a ekipa Saše Obradovića je večeras kao gost savladala poslednjeplasiranu ekipu Pariza sa 95:91. Mučio se Monako tokom prve četvrtine, pogotovo u napadu, pa je domaćin vodio sa 16:10 posle prvih deset minuta, ali već u drugoj su Majk Džejms i drugovi napadački ''eksplodirali'', ubacili su 30 poena u drugih dvadeset minuta, a u istom ritmu nastavili su i u trećoj četvrtini, u kojoj su postigli 33 poena. Imajući u vidu ove