Zvezdin heroj blista nakon pobede: ‘Tri trijumfa za sedam dana raduju, ali sada se okrećemo Evropi!’

Hot sport 23.10.2022  |  HotSport

Sjajna partija iskusnog golgetera! Izabranici Miloša Milojevića su savladali niški Radnički na gostujućem terenu rezultatom 1:2, a utiske nakon pobede izneo je heroj crveno-belih, dvostruki strelac – Aleksandar Pešić. -Ušli smo u neizvesnu završnicu.

Mislim da smo trebali ranije da rešimo pitanje pobednika. Moram da pohvalim golmana, branio je stvarno fenomenalno. Imali smo situacije u prvom poluvremenu, iz kojih smo morali da damo gol, što smo ipak uspeli kasnije. Protivnik je dobio crveni karton i u nastavku smo imali meč pod kontrolom, a onda smo primili gol. Moramo da uradimo analizu. Video sam posle samo da je igrač bio sam. Ipak, na kraju smo osvojili tri boda i to je najbitnije – počeo je Pešić. Uspeo je