Pešić rešio dramu na Čairu: Zvezda u 97. minutu slavila u Nišu, Radnički završio utakmicu sa dva igrača manje! Video

Kurir 23.10.2022

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na gostovanju ekipu Radničkog iz Niša sa 2:1, u utakmici 16. kola Super lige Srbije.

U prvom poluvremenu vidjeno je nekoliko prilika na obe strane, da bi u 45. minutu sudija Marko Ivković dosudio penal za Zvezdu, nakon prekršaja Saše Jovanovića nad Osmanom Bukarijem. Usledio je poziv iz VAR sobe, a Ivković je nakon gledanja snimka promenio odluku. Domaći tiim u 60. minutu ostaje sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Mburi Jamkam. Zvezda to koristi i osam minuta kasnije dolazi do vođstva. Centaršut je uputio Srdjan Mijailović, a