Pešić u 97. minutu za pobedu Zvezde na "Čairu", Javor šokirao Partizan u Humskoj!

RTV 23.10.2022  |  Tanjug, RTS, B92

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički u Nišu posle velike drame (2:1), u okviru 16. kola Superlige, dok su fudbaleri Partizana i Javora remizirali rezultatom 3:3 (2:1).

Junak aktuelnog prvaka bio je Aleksandar Pešić, koji je u 97. minutu postigao drugi gol na utakmici i doneo trijumf svom timu. Zvezda je stigla do tri važna boda u šampionskoj trci. U fantastičnoj i izuzetno uzbudljivoj fudbalskoj predstavi na Čairu, Radnički je pružio sjajan otpor, sa igračem manje uspeo je da izjednači, da bi u finišu ostao bez još jednog igrača. Zvezda je to iskoristila i u poslednjim momentima meča preko dvostrukog strelca Pešića stigla do