Javor „zaljuljao“ Humsku – Gojković odneo bod u Ivanjicu

Sputnik 23.10.2022

Fudbaleri Partizana izgubili su još dva boda u šampionskoj trci. Gordan Petrić je pre meča upozoravao igrače na oprez da im se ne bi ponovio „Ljuljaj, Javore“, ali uzalud... Ivanjičani su odneli bod iz Humske (3:3) pogotkom Luke Gojkovića u 88. minutu.

Od starta meča je mirisalo na senzaciju, posebno kada je u šestom minutu Lazar Nikolić prelepim golom doneo gostima prednost. Ipak, radost gostiju trajala je reltivno kratko jer je u 11. minutu posle sjajne lopte Natho poravnao na 1:1. Crno-beli su nastavili da napadaju i nagrada je stigla u 25. minutu. Dijabate je sjajno zavrnuo loptu a peterac, a tamo Urošević glavom sjajno matirao golmana gostiju Vulića za 2:1. Mogli su crno-beli i do ubedljivijeg rezultata,