Zvezda se provukla u Nišu – Pešić srušio Radnički u 97. minutu

Sputnik 23.10.2022

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički u Nišu u meču 16. kola Superlige - 1:2 (0:0). Trijumf Beograđanima doneo je Aleksandar Pešić pogotkom u 97. minutu i to sa dva igrača više nakon što je glavni sudija Ivković isključio dvojicu fudbalera Nišlija.

Zvezda je bila bolja u prvih 45 minuta, ali smo najveću dramu videli u samom finišu prvog dela. Pravo je čudo kako je večeras sjajni golman Rosić skinuo udarac glavom Dragoviću, a zatim i zicer Mirku Ivaniću sa četiri metara. U nadoknadi prvog poluvremena, arbitar Ivković posle gledanja VAR snimka nije odlučio da pokaže na belu tačku za goste posle pada Kange u šesnaestercu Nišlija pa se na odmor otišlo bez golova. Zvezda je jalovo napadala u drugom