Neverica u Humskoj: Partizan i Javor odigrali totalno lud meč! Crno-beli triput kažnjeni za promašaje

Večernje novosti 23.10.2022  |  Novosti online

FUDBALERI Partizana danas u okviru MozzartBet superlige dočekali Javor iz Ivanjice i nakon velike drame na drugom najvećem stadionu u Srbiji konačan rezultat bio je 3:3.

Foto: FK Partizan / Sandić foto "Parni valjak" su u početnih pet minuta meča u Humskoj dočekala dva velika šoka. Sigurno su u crno-belom taboru pratili dešavanja iz Niša gde je glavni konkurent u trci za titulom i gradski rival gostovao Radničkom. Kada je glavni sudija meča označio početak meča u prestonici igrao se 94 minut na jugu Srbije, a aktivan rezultat je na oduševljenje ljudi iz Partizana bio 1:1. A onda, Aleksandar Pešić golom u 96. minutu donosi pobedu