Maksimović i Mitrović ostali bez pobede u finišu

Sport klub 24.10.2022  |  Autor:Nikola Novaković

U ponedeljak je na programu bila jedna utakmica 11. kola španske La Lige – na stadionu „Balaidos“ u Vigu domaćin je remizirao 1:1 (0:1) sa ekipom Hetafea, u kojoj su ceo meč odigrali srpski reprezentativci Nemanja Maksimović i Stefan Mitrović.

Selta je ovim remijem prekinula niz od tri poraza i ima 11 bodova, dok je Hetafe došao do trećeg nerešenog ishoda zaredom. Nalaze sa na bod udaljenosti od Đirone i zone ispadanja. Vodili su gosti od 43. minuta kada je Enes Unal prelepim golom iz slobodnog udarca doneo vođstvo Hetafeu. Napadao je domaćin iz Galicije tokom čitavog toka utakmice, a inicijativa se isplatila tek u 89. minutu – Jago Aspas je asistirao Džozefu Aiduu, koji lepim udarcem donosi veliki bod