Čolo simeone razočaran: Moj najteži trenutak u trenerskoj karijeri posle dva finala Lige šampiona! (foto)

Hot sport 27.10.2022  |  HotSport

Atletiko Madrid je tek drugi put za 10 godina u Ligi šampiona takmičenje završio u grupnoj fazi, a način na koji su ispali je zaista šokantan.

Atletiko iz Madrida je na svom stadionu remizirao sa Bajerom iz Leverkuzena u petom kolu grupne faze Lige šampiona, a rezultat je bio 2:2. Prvo je Diabi pogodio za nemačkog predstavnika u 9, da bi Karasko izjednačio u 22. minutu. Hadson Odoi je u 29. minutu postavio konačan rezultat prvog dela igre. Već u 50. minutu bilo je 2:2, a za to je zaslužan Rodrigo de Paul. Od tada pa do kraja meča, crveno-beli su konstantno napadali, ali nisu uspeli da realizuju šanse.