Loznica na korak od najboljih 16 u Evropi! Remi protiv švedskog tima donosi ogroman uspeh u ligi šampiona (video)

Kurir 28.10.2022

Futsaleri Loznice pobedili su Araz iz Azerbejdžana u drugom kolu Lige šampiona rezultatom 4:1.

Ovom pobedom, Loznica je došla na vrh tabele grupe 5 sa maksimalnih šest bodova i veoma je blizu prolaska u najboljih 16 ekipa u Evropi. Srpski šampion poveo je 2:0 golovima Kocića i Milosavljevića, da bi Vitao pred kraj prvog poluvremena smanjio rezultat na 2:1. Početkom drugog poluvremena Rosić povisuje na 3:1, da bi konačan rezultat postavio Kocić u 37. minutu, svojim drugim golom na utakmici, za konačnih 4:1. Loznica se nalazi na prvom mestu sa 6 bodova, drugi