SAD je potpuno jasno šta je potrebno Partizanu u poslednjem kolu: Keln pobedio Slovacko i tako pomogao srpskom klubu!

Kurir 28.10.2022

Keln je pobedio Slovacko u Češkoj rezultatom 1:0, u meču 5. kola Konferencijske lige, te tako ostavio Čehe bez šanse za prolaz.

Strelac gola za tim iz Nemačke bio je rezervista Ondrej Duda, iz penala u 82. minutu. Prethodno Florijan Kajnc nije uspeo realizuje još jedan penal za goste u 51. minutu. Nakon osvojena 3 boda, Keln se nalazi na trećem mestu sa sedam bodova i u poslednjem kolu mora savladati Nicu na svom terenu kako bi završio na nekom od prva dva mesta. Slovacko je ostalo na četiri boda, te će tako grupnu fazu završiti sigurno na poslednjem mestu. To znači da će igrači češkog