PL - Poter doživeo šamaričinu od svog Brajtona, ludi preokret Totenhema, Njuka je kalibar za LŠ!

Sportske.net 29.10.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Čelsija doživeli su prvi poraz pod palicom Grejema Potera, pošto su u gostima izgubili od Brajtona rezultatom 3:1, dok je Totenhem je posle preokreta pobedio Bornmut - 3:2, a Njukasl razbio i Aston Vilu - 4:0.

U centru pažnje danas je bio povratak Grejema Potera, koji je sa Čelsijem gostovao Brajtonu i doživeo prvi poraz na klupi "plavaca". Već u petom minutu maestralni Trosard je iskoristio asistenciju Mitome i savladao Kepu za 1:0. Novi šok za Čelsi usledio je već u 14. minutu kada je Loftus-Čik postigao autogol za 2:0. Čelsi je nakon drugog gola imao nekoliko prilika, preko Galagera, Pulišića i ponovo Galagera, ali je golman Sančez bio maestralan. Tu nije bio kraj