Lazetić nakon pobede na teškom gostovanju: Pobeda koja vredi 100 bodova! (video)

Hot sport 30.10.2022  |  HotSport

TSC je u 17. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije bio bolji od Javora u Ivanjici rezultatom 1:0.

Čovek odluke bio je Ifet Đakovac iz jedanaesterca u 49. minutu, a nakon meča nastao je pravi haos. “Pobeda koja vredi 100 bodova! Čestitam igračima na svemu što su preživeli, od očajnog terena, termina utakmice, izduvanih lopti, sve je uticalo da po prvi put ove sezone naš stav ne bude pravi, a kada je tako, videli smo naše očajno prvo poluvreme gde smo bili neprepoznatljivi i realno golman Ilić nas je spasao da ne budemo u negativnom rezultatu. Videla se reakcija