Partizan pregazio zvezdu: Crno-beli bolji u derbiju koji se čekao skoro 3 godine! (foto)

Hot sport 30.10.2022  |  HotSport

Rukometaši Partizana sinoć su ubedljivo savladali Crvenu zvezdu Grundfos, uz neverovatno veče golmana Trnavca i golgeterski raspoloženog Uroša Kojadinovića.

Crno-beli su već na poluvremenu imali deset golova prednosti (22:12), da bi posle 60 minuta igre slavili rezultatom 35:28. Uz veliku podršku sa tribina, kakva skoro nije viđena, Partizan je prikazao najbolju partiju u dosadašnjem toku sezone. FOTO: STARSPORT Za igrača utakmice proglašen je Uroš Kojadinović, desetostruki strelac za crno-bele. Pratili su ga Stefan Petrić sa osam i kapiten Nikola Zečević sa sedam pogodaka. Andrej Trnavac je briljirao među stativama, a